Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 27 g |
| Cikkszám | 105269#HA#E0060 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
