Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 190 mm |
| Súly | 98 g |
| Cikkszám | 102473#SR#E0299 |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg a véleményét!
2021. 05. 18.
-
Erzsi
De szeretnék én is egy ilyet!
