Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Tervező | Herczeg Klára |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, uszonyán éss farkán apró lepattanások. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 117 g |
| Cikkszám | 104734#G1#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
