Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 56 g |
| Cikkszám | 105455#HA#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
