Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Tervező | J. Seregély Márta |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 431 g |
| Cikkszám | 102928#SR#E0349 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
