Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, mindkét szárnya végén apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 44 g |
| Cikkszám | 104726#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
