Termék jellemzők
| Gyártó | Ens Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, több lepattanás és repedés. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 45 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 42 g |
| Cikkszám | 104587#SR#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
