Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 85 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Magasság | 175 mm |
| Súly | 459 g |
| Cikkszám | 103029#SR#E0017 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
