Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | Gorka Lívia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 170 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 340 g |
| Cikkszám | 102647#HA#E0065 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
