Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, sipkája végén lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 158 g |
| Cikkszám | 105100#HA#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
