Termék jellemzők
| Gyártó | Fischer Emil Porcelángyára |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 210 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 814 g |
| Cikkszám | 105201#HA#E0250 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
