Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 70 g |
| Cikkszám | 105004#SR#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
