Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | Gorka Géza |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 140 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Súly | 775 g |
| Cikkszám | 105534#HA#E0105 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
