Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | Gorka Géza |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 364 g |
| Cikkszám | 105008#SR#E0110 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
