Termék jellemzők
| Gyártó | Gránit Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 175 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 50 g |
| Cikkszám | 104890#SR#E0095 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
