Termék jellemzők
| Gyártó | Gránit Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 250 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 498 g |
| Cikkszám | 102985#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
