Termék jellemzők
| Gyártó | Gránit Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 270 mm |
| Szélesség | 270 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 537 g |
| Cikkszám | 102998#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
