Termék jellemzők
| Gyártó | Gránit Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 171 g |
| Cikkszám | 104982#SR#E0060 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
