Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | Várdeák Ildikó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 220 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 546 g |
| Cikkszám | 102655#SR#E0019 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
