Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Tervező | Lux Elek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, kézfeje múzeumi restaurátor által javított. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Magasság | 215 mm |
| Súly | 303 g |
| Cikkszám | 105555#HA#E0250 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
