Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Tervező | Pankotai Farkas Béla |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 390 mm |
| Súly | 2895 g |
| Cikkszám | 105285#HA#E1600 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
