Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 325 g |
| Cikkszám | 105256#HA#E0110 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
