Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Tervező | Csapváry Károly |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 525 g |
| Cikkszám | 102478#SR#E0130 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
