Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, egyik fonata törött. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 131 g |
| Cikkszám | 104243#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
