Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 140 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 275 g |
| Cikkszám | 102512#SR#E0129 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
