Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 20 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Súly | 15 g |
| Cikkszám | 105184#HA#E0085 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
