Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, fedelén apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 79 g |
| Cikkszám | 105585#HA#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
