Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, egyik levélen apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 62 g |
| Cikkszám | 104346#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
