Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Súly | 54 g |
| Cikkszám | 104335#SR#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
