Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 147 g |
| Cikkszám | 103118#SR#E0119 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
