Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, csőre múzeumi restaurátor által javított. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 31 g |
| Cikkszám | 105159#HA#E0090 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
