Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, múzeumi restaurátor által javított. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 115 mm |
| Szélesség | 270 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 707 g |
| Cikkszám | 104474#SR#E0175 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
