Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 230 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 360 mm |
| Súly | 2400 g |
| Cikkszám | 105244#HA#E0600 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
