Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 250 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 1650 g |
| Cikkszám | 104424#SR#E0080 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
