Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, térdénél ragasztott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Súly | 982 g |
| Cikkszám | 105513#HA#E0600 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
