Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Súly | 31 g |
| Cikkszám | 104333#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
