Termék jellemzők
| Gyártó | Hódmezővásárhelyi Kerámia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 762 g |
| Cikkszám | 102454#SR#E0013 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
