Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | J. Seregély Márta |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 630 g |
| Cikkszám | 104102#SR#E0069 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
