Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 105 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 392 g |
| Cikkszám | 104655#G1#E0039 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
