Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Súly | 109 g |
| Cikkszám | 103012#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
