Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, uszonyán apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 29 g |
| Cikkszám | 105634#HA#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
