Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 170 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 407 g |
| Cikkszám | 103291#HA#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
