Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 65 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 206 g |
| Cikkszám | 103039#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
