Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Torma Istvánné |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 105 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 424 g |
| Cikkszám | 105611#HA#E0139 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
