Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 225 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Súly | 121 g |
| Cikkszám | 102955#SR#E0014 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
