Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, száján apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 350 mm |
| Súly | 1223 g |
| Cikkszám | 102903#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
