Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 750 g |
| Cikkszám | 102859#SR#E0030 |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg a véleményét!
2023. 11. 14.
-
Kállainé Fekete Julianna
Nagyon szép, gondosan becsomagolt terméket kaptam. A tájékoztatás korrekt és gyors a szállítási idő. Köszönet mindenért.
