Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 316 g |
| Cikkszám | 103315#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
