Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Veress Miklós |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 627 g |
| Cikkszám | 102264#SR#E0099 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
