Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 377 g |
| Cikkszám | 102835#SR#E0039 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
